newsy rss Internetowe konta bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2022-05-27
USD4,2966-0,52%
EUR4,6102-0,07%
CHF4,4814-0,42%
GBP5,4209-0,09%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Sierpniowy bilans kont oszczędnościowych

2010-08-04

W jaki sposób najlepiej ulokować 10 tysięcy, aby nie zamrażać pieniędzy na lokacie bankowej?

Sierpniowy bilans kont oszczędnościowych

Z miesięcznego porównania dotyczącego kont oszczędnościowych wynika, iż w chwili obecnej najlepsze warunki dla tej wysokości inwestycji zyskamy w Polbanku na Koncie Mocno Oszczędzającym, które zdecydowanie wybija się na tle innych propozycji.

W porównaniu z zeszłym porównaniem w zasadzie w ofercie banków odnoszących się do oferty kont oszczędnościowych niezbyt wiele się zmieniło. Bez różnicy pozostały oferty Polbanku (5,5% w skali roku), Meritum Banku (4,5% w skali roku) i Kredyt Banku (4,3% w skali roku), które to na dzień dzisiejszy mają nam do zaproponowania najlepsze warunki oprocentowania swoich kont. Zmniejszeniu oprocentowania uległy tylko oferty EuroBanku i Banku DnB Nord, w obydwu bankach o identycznej wartości 0,2%.

zauważyć, że w dalszym ciągu rachunki z dziennym naliczaniem odsetek przynoszą o wiele większe korzyści dla swoich inwestorów niż zwykłe produkty z miesięczną kapitalizacją odsetek od ulokowanych pieniędzy. Należy się spodziewać w następnych miesiącach podwyższenia liczby ofert umożliwiających ominiecie podatku Belki.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku
Meritum Bank wprowadza do oferty nowe Konto Oszczędnościowe, którego oproc wynosi 3,6% w roku dla wszystkich posiadanych oszczędności, już od 1zł.

Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim
ING proponuje kredytobiorcom wyższe oprocentowanie na rachunkach oszczędnościowych w polskiej walucie. W ramach oferty Bonus na start bank proponuje 3,50proc w skali roku przez 4 miesiące od daty otwarcia OKO w zł.

FM Lokata PRO i rachunek oszczędnościowy w FM Banku na nowych zasadach
FM Bank S.A. rozszerza swoją paletę produktów oszczędnościowych. Poza dotychczasowymi lokatami internetowymi, klienci banku mogą skorzystać z darmowego rachunku oszczędnościowego i nowej lokaty terminowej - FM Lokaty PRO.

4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
4 procent w skali roku przez trzy miesiące oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków w wysokości do 100 tys zł wpłaconych do 11 maja.

W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie
ING Bank Śląski promuje rachunek oszczędnościowy dla firm z obniżonym oprocentowaniem 4 procent. W ramach oferty specjalnej Więcej niż lokata przedsiębiorstwa.

Meritum Bank gwarantuje oprocentowanie Konta Oszczędnościowego
Meritum Bank gwarantuje, że do końca 2013 roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego nie spadnie poniżej 4,0 proc. Poręczenie dotyczy zarówno nowych, jak i aktualnych klientów Banku i wszystkich oszczędności - od pierwszej do ostatniej złotówki.

ING Bank Śląski promuje oszczędzanie ING Bank Śląski promuje oszczędzanie
ING Bank Śląski uruchomił kierowany do użytkowników serwisu Facebook konkurs propagujący oszczędzanie.

Najlepsze rachunki oszczędnościowe w listopadzie
Na początek na uwagę zasługują dość nieprzeciętne oferty kont oszczędnościowych, które przyciągają kredytobiorców imponującym oprocentowaniem.

29 szans na podwojenie oszczędności w Credit Agricole
Loterią depozytową Credit Agricole zachęca do oszczędzania. W ciągu trzech miesięcy Klienci będą mogli wygrać prawie półtora miliona zł.

Nowe konto z dzienną kapitalizacją odsetek w Banku Millennium Nowe konto z dzienną kapitalizacją odsetek w Banku Millennium
Bank wprowadził do oferty produktów Konto Oszczędnościowe Codziennie Więcej z dzienną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie najnowszego konta oszczędnościowego wynosi 3,65% w skali roku, co równa się 4,5% na tradycyjnym koncie z podatkiem Belki.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Konta firmowe - porównanie
Wybierz najlepsze konto dla swojej firmy. Szybko i bez zbędnych formalności.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości