newsy rss Internetowe konta bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2020-02-14
USD3,9098-0,02%
EUR4,2402-0,36%
CHF3,9853-0,49%
GBP5,0964+0,50%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Gronkiewicz-Waltz nie może podać daty otwarcia drugiej linii metra
Hanna Gronkiewicz-Waltz odnosi się też do postulatów darmowej komunikacji miejskiej w stolicy. Miller rzuca hasło: 2 proc. PKB na naukę
Jak podkreślił szef SLD, o sile państwa nie decydują czołgi i dywizje, tylko jakość uniwersytetów. Co z zaginionym górnikiem? Ratownicy zmienili strategię
W kopalni Mysłowice-Wesoła trwa akcja poszukiwania górnika, zaginionego po poniedziałkowej katastrofie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


Nowe usprawnienia dla użytkowników rachunku osobistego w Alior Banku

2010-09-27

Konto bankowe w Alior Banku zostało wzbogacone o dwa najnowsze przywileje: Osobisty Asystent i możliwość uzyskania darmowo wypukłej debetówki Debit MasterCard® PayPass™, umożliwiającej dokonywanie płatności bezstykowych i płatności w sieci.

Nowe usprawnienia dla użytkowników rachunku osobistego w Alior Banku

Pakiet concierge "Osobisty Asystent" będzie do dyspozycji dla użytkowników, dla których Alior Bank jest głównym bankiem. Concierge to osobisty konsultant, pracujący 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz 365 dni w roku, pomagając użytkownikom w zorganizowaniu rozległego zakresu usług oraz otrzymaniu istotnych informacji. W ten sposób klienci mają szansę zaoszczędzić cenny czas.

Osobisty Asystent posiadaczy kont w Alior Banku pomoże zamówić m.in. bilety lotnicze, miejsce w hotelu, kinie lub restauracji, zorganizuje dostarczenie zakupów czy opiekę nad dziećmi. Dzięki usłudze concierge można uzyskać również m.in: świeże informacje o imprezach kulturalnych, sportowych, najświeższe wiadomości o warunkach drogowych, a także skorzystać z infolinii savoir-vivre.

Dodatkowo wszyscy klienci Alior Banku będą mogli bezpłatnie otrzymać wypukłą kartę Debit MasterCard® PayPass™. Każda osoba, która zamówi tę kartę, będzie mogła wykonywać płatności zbliżeniowe, a także regulować płatności w sieci.

Łącząc te dwie nowości z obecnymi przywilejami, czyli bezpłatnymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie, bezpłatnymi przelewami internetowymi i brakiem prowizji za prowadzenia rachunku bankowego, lokatą nocną oraz pakietem usług assistance Pomocni Fachowcy, klienci banku dostali najszerszy zakres korzyści, dołączonych do rachunku bankowego w kraju.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych
Rachunek osobisty w Alior Sync drugi raz z rzędu zwyciężyło w rankingu kont online. Profil modelowego klienta, aktywnie korzystającego ze swojego konta internetowego:.

Nowe bezpłatne konto Nordea Ulubione
Z początkiem maja 2013 roku Nordea Bank Polska wprowadził do oferty nowe konto - Nordea Ulubione. Bez opłat i bez dodatkowych limitów Bank oferuje między innymi prowadzenie konta.

Konto w Nordea Bank Polska otworzysz przez Internet
Nordea Bank wprowadza możliwość założenia konta dla klientów indywidualnych bez potrzeby oczekiwania na kuriera czy wizyty w placówce bankowej.

Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze
Alior Bank powiększa ofertę kont osobistych dla klientów indywidualnych o Konto Rozsądne. Zasadniczym wyróżnikiem nowego konta jest możliwość otrzymania 5 procentowego zwrotu wydatków na zakupy spożywcze.

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK
Bank Zachodni WBK udostępnia w swojej ofercie Konto Godne Polecenia - bez ponoszenia kosztów za obsługę, wydanie karty, z darmowymi wybranymi przelewami internetowymi i w pełni mobilne dzięki usługom BZWBK24.

INVEST-BANK S.A. umożliwia składanie wniosku o konto osobiste przez urządzenia mobilne
INVEST-BANK S.A. uruchomił możliwość zdalnego założenia Konta z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Proces jest całkowicie elektroniczny i nie wymaga wizyty w oddziale Banku lub zgłaszania się pod numer call center.

Konto w ING Banku otworzysz przez Internet Konto w ING Banku otworzysz przez Internet
ING Bank Śląski udostępnia możliwość otwarcia rachunku dla klientów indywidualnych poprzez autoryzację przelewem z innego banku. To łatwy i wygodny sposób skorzystania z oferty konta bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej.

Darmowe konto dla rolników w Credit Agricole
Credit Agricole zaproponował rolnikom konto AGRICOLE z prostą tabelą opłat. Bank obsługuje konto bezpłatnie, a najpopularniejsze operacje bankowe kosztują najwyżej 1 zł.

W Banku Pocztowym założysz konto przez Internet
Bank Pocztowy udostępnił możliwość założenia Pocztowego Konta Standard i Pocztowego Konta Nestor za pomocą Internetu. Wszystkie osoby, które mają zamiar założyć konto w Banku Pocztowym mogą to zrobić nie wychodząc z domu.

Credit Agricole uruchamia walentynkową promocję
Do 14 lutego specjalnie zniżki w sklepach takich jak Atlantic, Ravel, Lanoro oraz Kobe otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Konta firmowe - porównanie
Wybierz najlepsze konto dla swojej firmy. Szybko i bez zbędnych formalności.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości