newsy rss Internetowe konta bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2020-07-09
USD3,9486-0,45%
EUR4,4738-0,00%
CHF4,2081-0,09%
GBP4,9914+0,43%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


Nowe bezstykowe karty kredytowe Deutsche Bank PBC Premium Club

2010-05-06

Ruszyła kampania promocyjna nowych bezstykowych kart kredytowych Deutsche Bank PBC z logo MasterCard – Deutsche Bank Premium Club Silver i Deutsche Bank Premium Club Gold.

Nowe bezstykowe karty kredytowe Deutsche Bank PBC Premium Club

Obie karty wyposażone zostały w technologię płatności zbliżeniowych MasterCard® PayPassTM oraz atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy, w tym ubezpieczenie Assistance Auto VIP. Równocześnie nowe karty kredytowe Deutsche Bank oferowane są w ramach programu lojalnościowego Premium Club.

Tworząc strategię marketingową, położono nacisk na komunikację głównych korzyści oferowanych przez kartę, czyli technologii płatności bezstykowych, unikalnego programu lojalnościowego Premium Club oraz pakietu Assistance Auto VIP. Wspólną cechą tych trzech atrybutów karty jest „szybkość”, która stała się podstawą do stworzenia kreacji promocyjnej.

Nowe karty kredytowe Deutsche Bank PBC z logo MasterCard posiadają wbudowaną technologię PayPass, umożliwiającą szybkie bezstykowe płatności, polegające na przyłożeniu karty do specjalnego terminala, bez konieczności potwierdzania transakcji kodem PIN do kwoty 50 złotych.

Karty kredytowe Deutsche Bank PBC powstały we współpracy z Premium Club, pierwszym multipartnerskim programem lojalnościowym w Polsce. Jest to jedyna na rynku karta bezstykowa i partnerska jednocześnie. Ze względu na to, że wszystkie transakcje bezgotówkowe wykonane tą kartą premiowane są punktami w Programie Premium Club, możliwe jest szybkie zbieranie punktów, które można wymienić na nagrody z katalogu. Ponadto, płacąc kartami w punktach partnerskich programu – na stacjach Statoil i za usługi ubezpieczeniowe Link4, Klienci otrzymują dodatkowe punkty od Partnerów programu. Nowi posiadacze kart kredytowych Deutsche Bank Premium Club po aktywacji będą premiowani punktami bonusowymi.

Pakiet ubezpieczeń Assistance Auto VIP zawarty w karcie zapewnia szybką pomoc w razie wypadku drogowego, kradzieży pojazdu, awarii samochodu lub przebicia opon czy braku paliwa. Karta stworzona jest głównie z myślą o kierowcach, dla których to właśnie szybkość, wygoda i bezpieczeństwo stanowią niezbędne cechy nowoczesnego narzędzia płatniczego. W ramach pakietu ubezpieczyciel może naprawić uszkodzone auto w miejscu zdarzenia lub odholować je do warsztatu, a kierowca i pasażerowie mogą liczyć na zakwaterowanie w hotelu i samochód zastępczy. Dla kart w wersji Silver pakiet działa na terenie Polski, a dla kart Gold – w całej Europie.

Na „szybkości” oparta została kreacja materiałów marketingowych, które w swojej grafice nawiązują do pit stopu wyścigów Formuły 1. Ulotki, plakaty i inne materiały drukowane dostępne będą w sieci oddziałów Deutsche Bank PBC oraz na stacjach Statoil, na których będzie można również zawnioskować o kartę kredytową, korzystając ze specjalnej urny przy standzie Banku, lub bezpośrednio o doradców na wybranych stacjach. Przygotowany został również mailing oraz kampania promocyjna w Internecie, oparta na stronach banku: www.kartaDB.pl/PremiumClub, www.db-pbc.pl oraz na stronie Partnera www.premiumclub.pl. Za kreację odpowiada agencja ICON Advertising Unlimited.

– Tworząc strategię komunikacji wzięliśmy pod uwagę główne korzyści karty, które jednocześnie wyróżniają ją na tle produktów konkurencji oraz fakt, że członkowie Premium Club to osoby zmotoryzowane. Nowocześni kierowcy stawiają przede wszystkim na wygodę i szybkość, chcą płacić bezpiecznie i nie tracąc czasu. Dzięki naszej karcie mogą dodatkowo zbierać punkty w programie lojalnościowym Premium Club – zarówno podczas tankowania samochodu, jak i podczas innych zakupów. Szybkość jako cecha wspólna trzech głównych atrybutów karty została wykorzystana w komunikacji marketingowej nawiązującej w grafice do pit stopu z wyścigów Formuły 1. Na awersie nowej karty umieściliśmy elegancki projekt, przedstawiający stworzoną ze szlachetnego, błyszczącego materiału płaszczyznę symbolizującą nieograniczone korzyści, oferowane przez kartę. Dodatkowo projekt nawiązuje graficznie do istniejącej już karty lojalnościowej Premium Club – mówi Joanna Izdebska, Dyrektor Departamentu Marketingu Deutsche Bank PBC S.A.


źródło: www.deutsche-bank-pbc.plZobacz więcej:
  Podobne artykuły:

  Do 7 000 pkt na start z kartą kredytową Deutsche Bank Premium Club
  Promocja do 7000 pkt Premium Club na start obowiązuje do 30 czerwca 2011 r. Objęte zostały nią karty kredytowe główne oraz dodatkowe Deutsche Bank Premium Club Gold i Silver.

  Oferta specjalna Zbliżaj kartę i wygrywaj w Banku BPH Oferta specjalna Zbliżaj kartę i wygrywaj w Banku BPH
  Bank rozda 200 ekspresów do kawy w super ofercie Zbliżaj kartę i wygrywaj skierowanej do nowych posiadaczy klasycznych kart kredytowych VISA Banku BPH.

  Najnowsze promocje dla użytkowników kart płatniczych Premium Club Deutsche Bank PBC
  W Deutsche Bank PBC ruszyły oferty specjalne dla użytkowników kart kredytowych Premium Club.

  MultiTransfer z karty kredytowej
  Funkcjonalność elektronicznych płatności MultiTransfer powiększona została o możliwość skorzystania z limitu karty kredytowej.

  Zakupy z Lukas Bankiem oraz MasterCard
  Lukas Bank proponuje darmowe wydanie karty jako uzupełnienie oferty specjalnej 4 Pory Roku, która jest organizowana przez MasterCard.

  MultiBank wprowadza karty bezstykowe payWave
  Wszystkie nowo wyrabiane karty debetowe i kredytowe MultiBanku będą wypukłe i dodatkowo wzbogacone o technologię bezstykową. Do działających już zbliżeniowych kart płatniczych MasterCard PayPass dołączą plastiki Visa payWave.

  Karta płatnicza Impresja już dostępna w systemie płatniczym MasterCard Karta płatnicza Impresja już dostępna w systemie płatniczym MasterCard
  Proponowana przez Bank Millennium karta kredytowa Impresja jest od tego momentu dostępna w systemie płatniczym MasterCard z możliwością płatności zbliżeniowych MasterCard® PayPass™.

  Limitowana edycja karty kredytowej Citibank z okazji 140-lecia Citibanku Limitowana edycja karty kredytowej Citibank z okazji 140-lecia Citibanku
  Z okazji 140-lecia Citibanku w Warszawie S.A. powstała wyjątkowa edycja karty płatniczej ze zdjęciem jednej z pierwszych placówek banku.

  Bądź eko i dokonuj transakcji kartą kredytową MasterCard LUKAS BankuBądź eko i dokonuj transakcji kartą kredytową MasterCard LUKAS Banku
  Promocja płatności bezgotówkowych, to największy cel loterii zorganizowanej przez LUKAS Bank dla użytkowników posiadających karty MasterCard. Do udziału w loterii wystarczą tylko 3 transakcje na min. 10 zł każda.

  Pierwszy raz karta kredytowa z payWave w MultiBankuPierwszy raz karta kredytowa z payWave w MultiBanku
  W ofercie MultiBanku pojawiła się wyjątkowa karta kredytowa Visa zapewniająca wykonywanie płatności bezstykowych – Visa payWave.


  Informacje o nowościach:
  Oferta banków:
  Kredyt mieszkaniowy
  Na jakie mieszkanie dostaniesz kredyt? Czy dostaniesz dopłatę do kredytu? Sprawdź szczegóły.

  Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

  Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

  5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości