newsy rss Internetowe konta bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2020-02-14
USD3,9098-0,02%
EUR4,2402-0,36%
CHF3,9853-0,49%
GBP5,0964+0,50%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Gronkiewicz-Waltz nie może podać daty otwarcia drugiej linii metra
Hanna Gronkiewicz-Waltz odnosi się też do postulatów darmowej komunikacji miejskiej w stolicy. Miller rzuca hasło: 2 proc. PKB na naukę
Jak podkreślił szef SLD, o sile państwa nie decydują czołgi i dywizje, tylko jakość uniwersytetów. Co z zaginionym górnikiem? Ratownicy zmienili strategię
W kopalni Mysłowice-Wesoła trwa akcja poszukiwania górnika, zaginionego po poniedziałkowej katastrofie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


Karty zbliżeniowe i przedpłacone od Banku Zachodniego WBK

2013-04-18

Na platformie istore pod adresem www.bzwbk.istore.pl można nabyć karty prepaid Visa oraz MasterCard, a także karty do płatności zbliżeniowych oferowane przez Bank Zachodni WBK.

www.bzwbk.istore.pl jest związany z profilem Banku Zachodniego WBK na Facebooku i tam także bezpośrednio można nabyć karty. Ponadto aukcje z bzwbk.istore.pl są dostępne na Allegro.

Na www.bzwbk.istore.pl Bank oferuje także naklejkę zbliżeniową Mastercard PAYBACK. To nowoczesny i funkcjonalny gadżet dla ludzi aktywnych i otwartych na nowinki technologiczne. Dzięki naklejce można zapomnieć o portfelu cz karcie. Wystarczy umieścić naklejkę na telefonie, odtwarzaczu MP3 lub innym ulubionym przedmiocie, z którym zwykle się nie rozstajemy, i płacić zbliżeniowo, bez portfela.

Zobacz więcej:
  Podobne artykuły:

  Visa rozwija sieć akceptacji kart w mniejszych miejscowościach
  Visa zapowiada wyższe dofinansowanie na rzecz nowych terminali w mniejszych miejscowościach jako część projektu Kartą Visa zapłacisz wszędzie.

  Loteria Loteria
  Klienci używający karty kredytowej PKO Banku Polskiego mogą wziąć udział w loterii. Losem w loterii jest każda bezgotówkowa transakcja kartą na kwotę minimum 20 złotych, wykonana w czasie trwania loterii.

  Alior ogranicza moneyback Alior ogranicza moneyback
  Z początkiem kwietnia Alior Bank zmieni warunki uzyskania moneybacku za transakcje wykonane kartami kredytowymi. To już kolejna instytucja, która ogranicza grupę klientów mających prawo do skorzystania z promocji.

  Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
  Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

  Karta dla małych firm ze zwrotem 1% wydatków
  Dobra karta do konta to rzecz niezbędna dla każdej małej firmy, szczególnie jeśli płacąc nią można dodatkowo zarobić.

  Bank Zachodni WBK rozpoczyna sprzedaż kart prepaid i nośników zbliżeniowych na AllegroBank Zachodni WBK rozpoczyna sprzedaż kart prepaid i nośników zbliżeniowych na Allegro
  Od sierpnia tego roku Bank Zachodni, jako pierwszy bank w Polsce, zaczął pilotażową sprzedaż kart prepaid oraz nośników zbliżeniowych na Allegro.

  Bankomaty Banku Zachodniego WBK dla osób niewidomych i niedowidzącychBankomaty Banku Zachodniego WBK dla osób niewidomych i niedowidzących
  Bank WBK jako pierwszy w Polsce uruchomi bankomaty dla ludzi niewidomych i niedowidzących. W tym celu bank przystosuje 14 urządzeń umieszczonych w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Olsztynie i Bydgoszczy.

  BZ WBK wypłaci klientom ponad 6 mln zł premii za konta osobisteBZ WBK wypłaci klientom ponad 6 mln zł premii za konta osobiste
  BZ WBK realizuje benefity za zakładanie rachunków bieżących Wydajesz i Zarabiasz, polecanych w serii reklam przez gwiazdę francuskiego kina Gerarda Depardieu.

  Tańsze bilety lotnicze z kartą BZ WBKTańsze bilety lotnicze z kartą BZ WBK
  Sposób na zakup tańszego biletu w Ryanair. Płatności kartą płatniczą prepaid MasterCard Paypass wydawaną przez bank zwolnione z dodatkowej prowizji Ryanair.

  Ufamy kartom, ale gotówkę chcemy mieć w kieszeniUfamy kartom, ale gotówkę chcemy mieć w kieszeni
  Z badań Instytutu Homo Homini przeprowadzonych na zlecenie BZ WBK wynika, że Polacy są bardzo zachowawczy korzystając z kart płatniczych i choć uważają karty za najbezpieczniejszą formę płatności, to na wyjazdy zagraniczne ponad 70% z nas zabiera gotówkę.


  Informacje o nowościach:
  Oferta banków:
  Karty kredytowe
  Porównaj karty kredytowe. Wybierz swoją i zamów on-line.

  Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

  Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

  5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości