newsy rss Internetowe konta bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2020-07-09
USD3,9486-0,45%
EUR4,4738-0,00%
CHF4,2081-0,09%
GBP4,9914+0,43%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


Kartę kredytową w LUKAS Banku warto spłacać na raty

2010-07-26

LUKAS Bank rozpoczął kampanię edukacyjną skierowaną do użytkowników kart kredytowych. W kampanii bank ukazuje klientom możliwość spłaty zadłużenia na karcie za pomocą rat.

Plan spłat ratalnych, promowany w czasie kampanii jest wyjściem dla klientów poszukujących prędkiego i prostego dojścia do spłaty ratalnej bez zbytecznych formalności. Komfort takiego rozwiązania polega przede wszystkim na możliwości spłacania każdej płatności dokonanej karta kredytową na spłatę w równych ratach. Klient ma ich do wyboru 6, 12, 18 lub 24. Ponadto oprocentowanie dla płatności spłacanych w ratach jest mniejsze od normalnego w karcie, a klient ma świadomość ile dokładanie będzie wynosić rata w danym miesiącu.

Aby uaktywnić tę funkcjonalność, kwota płatności, której spłatę chcemy rozłożyć na raty, musi wynosić co najmniej 300 zł. Klient nie może mieć aktualnych zaległości w spłacie, i również przekroczonego limitu na karcie kredytowej. Plan ratalny można uruchomić w placówce lub za pośrednictwem LUKASlinii. Kwota rozłożona na raty wprawdzie pomniejsza limit, ale spłacając następujące raty powiększamy go.

Oprocentowanie dla zadłużenia spłacanego w ratach równa się 12,9 p.p. dla transakcji bezgotówkowych i 14,9 p.p. dla gotówkowych dla posiadaczy kart Silver i Furora oraz odpowiednio 11,90 p.p. i 13,9 p.p. dla Gold. Standardowe oprocentowanie tych kart równa się 20 p.p. dla Silver i Furory oraz 19,90 p.p. dla Gold.

Właściciele kart o kampanii dowiedzą się z witryn oddziałów, wyciągów, ulotek oraz monitorów bankomatów. Kampania potrwa do 31 sierpnia 2010 r.
Właściciele kart, którzy będą korzystać z możliwości spłat ratalnych wiadomość o ich wielkości znajdą na wyciągach. LUKAS Bank wydał do połowy 2010 roku 1,24 mln kart płatniczych.


Zobacz więcej:
  Podobne artykuły:

  Do 7 000 pkt na start z kartą kredytową Deutsche Bank Premium Club
  Promocja do 7000 pkt Premium Club na start obowiązuje do 30 czerwca 2011 r. Objęte zostały nią karty kredytowe główne oraz dodatkowe Deutsche Bank Premium Club Gold i Silver.

  Oferta specjalna Zbliżaj kartę i wygrywaj w Banku BPH Oferta specjalna Zbliżaj kartę i wygrywaj w Banku BPH
  Bank rozda 200 ekspresów do kawy w super ofercie Zbliżaj kartę i wygrywaj skierowanej do nowych posiadaczy klasycznych kart kredytowych VISA Banku BPH.

  Najnowsze promocje dla użytkowników kart płatniczych Premium Club Deutsche Bank PBC
  W Deutsche Bank PBC ruszyły oferty specjalne dla użytkowników kart kredytowych Premium Club.

  MultiTransfer z karty kredytowej
  Funkcjonalność elektronicznych płatności MultiTransfer powiększona została o możliwość skorzystania z limitu karty kredytowej.

  Zakupy z Lukas Bankiem oraz MasterCard
  Lukas Bank proponuje darmowe wydanie karty jako uzupełnienie oferty specjalnej 4 Pory Roku, która jest organizowana przez MasterCard.

  MultiBank wprowadza karty bezstykowe payWave
  Wszystkie nowo wyrabiane karty debetowe i kredytowe MultiBanku będą wypukłe i dodatkowo wzbogacone o technologię bezstykową. Do działających już zbliżeniowych kart płatniczych MasterCard PayPass dołączą plastiki Visa payWave.

  Karta płatnicza Impresja już dostępna w systemie płatniczym MasterCard Karta płatnicza Impresja już dostępna w systemie płatniczym MasterCard
  Proponowana przez Bank Millennium karta kredytowa Impresja jest od tego momentu dostępna w systemie płatniczym MasterCard z możliwością płatności zbliżeniowych MasterCard® PayPass™.

  Limitowana edycja karty kredytowej Citibank z okazji 140-lecia Citibanku Limitowana edycja karty kredytowej Citibank z okazji 140-lecia Citibanku
  Z okazji 140-lecia Citibanku w Warszawie S.A. powstała wyjątkowa edycja karty płatniczej ze zdjęciem jednej z pierwszych placówek banku.

  Bądź eko i dokonuj transakcji kartą kredytową MasterCard LUKAS BankuBądź eko i dokonuj transakcji kartą kredytową MasterCard LUKAS Banku
  Promocja płatności bezgotówkowych, to największy cel loterii zorganizowanej przez LUKAS Bank dla użytkowników posiadających karty MasterCard. Do udziału w loterii wystarczą tylko 3 transakcje na min. 10 zł każda.

  Pierwszy raz karta kredytowa z payWave w MultiBankuPierwszy raz karta kredytowa z payWave w MultiBanku
  W ofercie MultiBanku pojawiła się wyjątkowa karta kredytowa Visa zapewniająca wykonywanie płatności bezstykowych – Visa payWave.


  Informacje o nowościach:
  Oferta banków:
  Kredyt mieszkaniowy
  Możliwość negocjowania marży kredytu i karencji w spłacie kapitału. Sprawdź szczegóły lub skontaktuj się z doradcą.

  Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

  Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

  5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości