newsy rss Internetowe konta bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2019-09-13
USD3,9120-0,61%
EUR4,3396-0,01%
CHF3,9608-0,33%
GBP4,8705+0,43%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


dbNET - nowa promocja konta dbNET

2012-03-11

Wszystkie osoby, które założą bezpłatne konto internetowe dbNET, dokonają wpłaty na rachunek w wysokości minimum 1 500zł i utrzymają saldo przez kolejne 30 dni, otrzymają od Banku nagrodę – bezprzewodowy głośnik Creative D80.

W Deutsche Bank PBC rusza promocja „dbNET – będzie o tym głośno”.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać nagrodę gwarantowaną – głośnik bezprzewodowy Creative D80 - należy do 6 kwietnia br. złożyć wniosek o otwarcie konta dbNET za pośrednictwem strony internetowej a następnie do końca trwania promocji, tj. do 1 czerwca br. spełnić następujące warunki: w ciągu 7 dni od daty zawarcia umowy dbNET dokonać wpłaty w wysokości minimum 1 500zł na konto osobiste i utrzymać tę kwotę na swoim rachunku przez kolejne 30 dni.

 

Konto dbNET

Konto dbNET to konto internetowe uruchamiane zdalnie, bez konieczności wizyty w Oddziale. Oprócz braku opłaty za prowadzenie rachunku, krajowe przelewy internetowe (nie dotyczy przelewów SORBNET) i użytkowanie karty debetowej (pod warunkiem dokonania minimum 1 transakcji finansowej w miesiącu), Klient może za darmo wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.

Dodatkowo, każdy posiadacz konta dbNET może skorzystać z bezpłatnego, wyżej oprocentowanego db Konta Oszczędnościowego 24h z dzienną kapitalizacją odsetek, którego oprocentowanie wynosi 10% w skali roku (dla pozostałych Klientów 5,05%), co odpowiada oprocentowaniu 8,10% na standardowym koncie oszczędnościowym obciążonym podatkiem od zysków kapitałowych (dla kwot nie wyższych niż 10 tys. zł).

Klient może również założyć bezpłatne db Konto Oszczędnościowe z miesięczną kapitalizacją odsetek, którego oprocentowanie dla posiadaczy konta o profilu dbNET wynosi 4,05% (dla pozostałych Klientów – 3,85%). Lokaty internetowe są natomiast oprocentowane o 0,25% wyżej niż w ofercie standardowej.

Wniosek o otwarcie konta dbNET można złożyć za pośrednictwem Internetu. Umowa konta jest dostarczana Klientowi przez kuriera.

Zalety konta dbNET – 4 x 0 zł:

  • 0zł za prowadzenie konta,
  • 0zł za wypłaty w bankomatach na całym świecie,
  • 0zł za przelewy krajowe (realizacja w dbeasyNET i Teleserwisie)*,
  • 0zł za wydanie karty debetowej,
  • lokaty internetowe oprocentowane o 0,25% wyżej niż w standardzie,
  • bezpłatne db Konto Oszczędnościowe 24h o oprocentowaniu 10%**

* nie dotyczy przelewów SORBNET

** oprocentowanie całości środków na rachunku wynosi 8,10 %, co odpowiada oprocentowaniu w wysokości 10% obciążonemu  podatkiem od  zysków kapitałowych. Promocyjnym oprocentowaniem objęte są wyłącznie środki zgromadzone na db Koncie Oszczędnościowym 24h w Pakiecie z Kontem Osobistym db NET otwartym nie wcześniej niż 1 grudnia 2011 roku.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych
Rachunek osobisty w Alior Sync drugi raz z rzędu zwyciężyło w rankingu kont online. Profil modelowego klienta, aktywnie korzystającego ze swojego konta internetowego:.

Nowe bezpłatne konto Nordea Ulubione
Z początkiem maja 2013 roku Nordea Bank Polska wprowadził do oferty nowe konto - Nordea Ulubione. Bez opłat i bez dodatkowych limitów Bank oferuje między innymi prowadzenie konta.

Konto w Nordea Bank Polska otworzysz przez Internet
Nordea Bank wprowadza możliwość założenia konta dla klientów indywidualnych bez potrzeby oczekiwania na kuriera czy wizyty w placówce bankowej.

Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze
Alior Bank powiększa ofertę kont osobistych dla klientów indywidualnych o Konto Rozsądne. Zasadniczym wyróżnikiem nowego konta jest możliwość otrzymania 5 procentowego zwrotu wydatków na zakupy spożywcze.

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK
Bank Zachodni WBK udostępnia w swojej ofercie Konto Godne Polecenia - bez ponoszenia kosztów za obsługę, wydanie karty, z darmowymi wybranymi przelewami internetowymi i w pełni mobilne dzięki usługom BZWBK24.

INVEST-BANK S.A. umożliwia składanie wniosku o konto osobiste przez urządzenia mobilne
INVEST-BANK S.A. uruchomił możliwość zdalnego założenia Konta z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Proces jest całkowicie elektroniczny i nie wymaga wizyty w oddziale Banku lub zgłaszania się pod numer call center.

Konto w ING Banku otworzysz przez Internet Konto w ING Banku otworzysz przez Internet
ING Bank Śląski udostępnia możliwość otwarcia rachunku dla klientów indywidualnych poprzez autoryzację przelewem z innego banku. To łatwy i wygodny sposób skorzystania z oferty konta bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej.

Darmowe konto dla rolników w Credit Agricole
Credit Agricole zaproponował rolnikom konto AGRICOLE z prostą tabelą opłat. Bank obsługuje konto bezpłatnie, a najpopularniejsze operacje bankowe kosztują najwyżej 1 zł.

W Banku Pocztowym założysz konto przez Internet
Bank Pocztowy udostępnił możliwość założenia Pocztowego Konta Standard i Pocztowego Konta Nestor za pomocą Internetu. Wszystkie osoby, które mają zamiar założyć konto w Banku Pocztowym mogą to zrobić nie wychodząc z domu.

Credit Agricole uruchamia walentynkową promocję
Do 14 lutego specjalnie zniżki w sklepach takich jak Atlantic, Ravel, Lanoro oraz Kobe otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Pożyczki hipoteczne
Porównaj oferty różnych banków i wybierz najlepszą dla siebie.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości