newsy rss Internetowe konta bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2022-05-27
USD4,2966-0,52%
EUR4,6102-0,07%
CHF4,4814-0,42%
GBP5,4209-0,09%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


29 szans na podwojenie oszczędności w Credit Agricole

2012-05-27

Loterią depozytową Credit Agricole zachęca do oszczędzania. W ciągu trzech miesięcy Klienci będą mogli wygrać prawie półtora miliona zł.

Bank Credit Agricole przygotował loterię depozytową, w której wylosowani klienci otrzymają równowartość oszczędności, które zgromadzili w banku. Promocja obejmuje środki na Rachunkach Oszczędzam, polisach oszczędnościowych Antidotum PRO oraz lokatach terminowych. Aby wziąć w niej udział, wystarczy mieć w przeddzień losowania 1 tysiąc zł. łącznie na wskazanych produktach lub jednym z nich.

Każdemu zwycięzcy bank wypłaci drugie tyle pieniędzy, ile w nim zaoszczędził, jednak nie więcej niż 50.000 zł. Łączna pula nagród to prawie 1,5 miliona zł, czyli prawie 100 razy więcej niż wynosi średnie saldo oszczędności na produktach uwzględnionych w loterii.

Wygrywa się wprawdzie tylko raz, ale za to codziennie można przybliżać swoją szansę na większą wygraną, poprzez deponowanie w banku nowych środków. Do loterii, w każdym momencie jej trwania, mogą przystąpić obecni i nowi Klienci. Bank wymaga od nich tylko wyrażenia zgody na udział w promocji. Formularz zgłoszeniowy udostępnił w placówce bankowej, za pośrednictwem infolinii lub stronie internetowej. Losowania odbędą się między 28 maja a 9 sierpnia 2012 r. Początkowo bank będzie losował codziennie, a następnie raz w tygodniu. Łącznie wyłoni 29 osób, którym podwoi oszczędności.

- Loteria ma zwrócić uwagę Klientów przede wszystkim na atrakcyjną ofertę naszych depozytów. Chcemy pokazać, że jesteśmy bankiem, w którym warto oszczędzać. Wiemy, że Polacy lubią loterie i chętnie biorą w nich udział ze względu na emocje towarzyszące takiej zabawie. Liczymy, że dzięki loterii zainteresujemy naszą ofertą również tych, którzy dotychczas nie korzystali z naszych produktów. Takie mechanizmy promocji budują, naszym zdaniem, lojalność Klientów, na czym nam najbardziej zależy - mówi Tomasz Geburczyk, dyrektor Departamentu Zarządzania Klientami w Credit Agricole Bank Polska.

Bank chce przekonać Klientów do oszczędzania u siebie również podwyższając oprocentowanie wybranych lokat elastycznych (dynamicznych). Zmiana dotyczy depozytów zakładanych na 12 miesięcy - oprocentowanie wynosi 5,30 proc. Kolejna modyfikacja obejmuje Zyskowny Duet, w opcji podziału środków 50 proc. na lokacie i 50 proc. na fundusz inwestycyjny - oprocentowanie lokaty 3-miesięcznej wyniesie 8 proc., natomiast w opcji podziału środków 70 proc. na lokacie i 30 proc. na fundusz inwestycyjny, oprocentowanie lokaty wyniesie 6,13 proc. Po terminie zapadalności lokaty odnowią się automatycznie z oprocentowaniem standardowej lokaty terminowej.

Klienci w banku Credit Agricole mogą zakładać lokaty terminowe na 30, 60, 90, 180 lub 270 dni albo 1, 2, 3 lata. Oprocentowanie wynosi do 5,4 proc. Oprocentowanie wybranych lokat terminowych rośnie do 5,7 proc. (Lokata z Plusem), jeśli Klient zasila regularnie swoje konto w banku. Minimalna wartość każdej lokaty to 1 tysiąc złotych.

W loterii brane są pod uwagę wszystkie depozyty terminowe niezależnie od oprocentowania czy czasu trwania. Oznacza to, że bank uwzględnia również Lokatę z Plusem czy część Zyskownego Duetu. W przypadku Rachunku Oszczędzam, Klient może założyć ich 5. Jeden a nich ma kwartalną kapitalizację odsetek, pozostałe dzienną. Oprocentowanie waha się od 3,5 do 4,05 proc.
Trzecim produktem objętym loterią jest roczna polisa oszczędnościowa Antidotum PRO. Aby skorzystać z tego ubezpieczenia w formie lokaty terminowej, Klienci muszą dysponować min. kwotą składki 1 tysiąc zł. Wskaźnik ubezpieczeniowy wynosi 4,86 proc. i odpowiada lokacie rocznej o stałym oprocentowaniu 6 proc.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku
Meritum Bank wprowadza do oferty nowe Konto Oszczędnościowe, którego oproc wynosi 3,6% w roku dla wszystkich posiadanych oszczędności, już od 1zł.

Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim
ING proponuje kredytobiorcom wyższe oprocentowanie na rachunkach oszczędnościowych w polskiej walucie. W ramach oferty Bonus na start bank proponuje 3,50proc w skali roku przez 4 miesiące od daty otwarcia OKO w zł.

FM Lokata PRO i rachunek oszczędnościowy w FM Banku na nowych zasadach
FM Bank S.A. rozszerza swoją paletę produktów oszczędnościowych. Poza dotychczasowymi lokatami internetowymi, klienci banku mogą skorzystać z darmowego rachunku oszczędnościowego i nowej lokaty terminowej - FM Lokaty PRO.

4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
4 procent w skali roku przez trzy miesiące oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków w wysokości do 100 tys zł wpłaconych do 11 maja.

W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie
ING Bank Śląski promuje rachunek oszczędnościowy dla firm z obniżonym oprocentowaniem 4 procent. W ramach oferty specjalnej Więcej niż lokata przedsiębiorstwa.

Meritum Bank gwarantuje oprocentowanie Konta Oszczędnościowego
Meritum Bank gwarantuje, że do końca 2013 roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego nie spadnie poniżej 4,0 proc. Poręczenie dotyczy zarówno nowych, jak i aktualnych klientów Banku i wszystkich oszczędności - od pierwszej do ostatniej złotówki.

ING Bank Śląski promuje oszczędzanie ING Bank Śląski promuje oszczędzanie
ING Bank Śląski uruchomił kierowany do użytkowników serwisu Facebook konkurs propagujący oszczędzanie.

Najlepsze rachunki oszczędnościowe w listopadzie
Na początek na uwagę zasługują dość nieprzeciętne oferty kont oszczędnościowych, które przyciągają kredytobiorców imponującym oprocentowaniem.

Nowe konto z dzienną kapitalizacją odsetek w Banku Millennium Nowe konto z dzienną kapitalizacją odsetek w Banku Millennium
Bank wprowadził do oferty produktów Konto Oszczędnościowe Codziennie Więcej z dzienną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie najnowszego konta oszczędnościowego wynosi 3,65% w skali roku, co równa się 4,5% na tradycyjnym koncie z podatkiem Belki.

Sierpniowy bilans kont oszczędnościowychSierpniowy bilans kont oszczędnościowych
W jaki sposób najlepiej ulokować 10 tysięcy, aby nie zamrażać pieniędzy na lokacie bankowej?


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Konto firmowe
Łatwo dostępne dopuszczalne saldo debetowe. Dostęp do wielu produktów oszczędnościowych i kredytowych.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości